منتظری‌ دوباره ترمز استقلال را کشیدند

منتظری‌ دوباره ترمز استقلال را کشیدند

به گزارش ایرنا، «پژمان منتظری» مدافع ملی پوش و کهنه کار تیم استقلال تهران بعد از تساوی صفر بر صفر تیمش مقابل پدیده در دیدار معوقه هفته دوازدهم لیگ برتر، در ورزشگاه آزادی با اعتراض به تصمیمات داور مسابقه اظهار داشت: نمی‌دانم چرا در این سال‌ها، این اتفاقات فقط برای استقلال رخ می‌دهد.

وی گفت: امیدوارم آنقدر قوی شویم که در چند جبهه بجنگیم نه فقط در زمین مسابقه.

وی ادامه داد: تصمیمات داور در بازی امروز خیلی پررنگ‌تر بود متأسفانه حرف خاصی نمی‌توان زد، تنها تفاوت استقلال با تیم‌های بالای جدول این است که حقش را نمی‌دهند اما وقتی آنها در شرایط سخت گیر می‌کنند، به کمکشان می‌آیند حالا عمدی یا سهوی سود می‌‌برند را نمی‌دانم.

مدافع مستحکم تیم استقلال تصریح کرد: چرا وقتی که می‌توانستیم به حقمان برسیم اجازه نمی‌دهند، اختلاف استقلال با تیم‌های بالای جدول همین است که در روزهای بدشان عمداً یا سهواً به آنها کمک می‌شود، هواداران چه گناهی کردند، آنها جز پیروزی تیمشان چیزی نمی‌خواهند ما هم چیز اضافه‌ای نمی‌خواهیم، تنها حقمان را بدهند؛ از فردا شروع می‌کنند به مصاحبه که فلان بازی، فلان اتفاق به سود استقلال رخ داده و سود برده است اما امروز یک گل سالم زدیم و خیلی راحت حق ما را خوردند.

منتظری در پاسخ به این پرسش که براساس اعلام کمیته اخلاق، افرادی که علیه داوری صحبت کنند احضار می شوند، تاکید کرد: حرف بدی نزدیم، درباره گلی که سالم بود و همه دیدند صحبت می‌کنیم به کسی هم توهین نکردیم، حالا اگر می‌خواهند محروم کنند، کل تیم ما را محروم کنند.

به گزارش ایرنا، در دیدار معوقه هفته دوازدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور دو تیم استقلال و پدیده مشهد عصر امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیدگر رفتند که در نهایت این مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید؛ درقیقه 79 این بازی، بازیکن استقلال توپی را وارد دروازه پدیده کرد اما کمک داور گل را آفساید اعلام کرد.

ورزشی**3991**2025انتهای پیام /*

برچسب ها

ورزش

پژمان منتظري

استقلال

پديدهAll rights reserved by J4F.IR