شعار هواداران استقلال علیه زاهدی فر

شعار هواداران استقلال علیه زاهدی فر

 خبرگزاری تسنیم: تیم‌های فوتبال استقلال و پدیده خراسان از ساعت 16:15 امروز (پنجشنبه) در بازی عقب افتاده هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه کشور، در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که بخشی از حواشی نیمه دوم به شرح زیر است.

* در نیمه دوم در یکی از سکوها پرچم ژاپن به اهتزاز درآمد و این در حالی بود که این بار پرچم جمع‌آوری نشد.

* بلندگوی ورزشگاه آزادی تعداد حاضران را حدود 44 هزار نفر اعلام کرد.

* زمانی که یحیی گل‌محمدی دستور تعویض محمدرضا خلعتبری را داد این بازیکن بدون توجه به تابلو تعویض راه می‌رفت که مهدی رحمتی به سمت او رفت و از او خواست که زودتر زمین را ترک کند. تماشاگران استقلال نیز علیه خلعتبری شعار سر دادند. بازیکن پدیده نیز به نشانی ناراحتی نسبت به تعویض خود بگومگویی با سرپرست تیمش داشت.

* اوسیانو کروز مربی تیم ملی نیز در ورزشگاه آزادی حضور داشت.

* در اواخر نیمه دوم داور خطای هند صیادمنش را اعلام کرد و در ادامه این بازیکن اقدام به شوت زدن کرد، محمدحسین زاهدی‌فر داور این بازی هم با دادن کارت زرد دوم، مهاجم استقلال را از زمین اخراج کرد، در این لحظه تماشاگران استقلال به شدت علیه داور شعار سر دادند.

* وینفرد شفر به شدت نسبت به تصمیم داور معترض بود و علاوه بر اعتراض به داور به سمت ناظر بازی رفت و به او نیز اعتراض کرد، پس از این جو ورزشگاه برای دقایقی ملتهب شد.

* در اواسط بازی تماشاگران با روشن کردن نور چراغ موبایل‌های خود نورپردازی جالبی در ورزشگاه ایجاد کردند.

* تماشاگران استقلال پس از اخراج صیادمنش علیه سلطانی‌‌فر وزیر ورزش و جوانان شعار سر دادند.

*در پایان بازی تماشاگران علیه داور فحاشی کردند و اشیایی را به داخل زمین پرتاب کردند. در این صحنه شفر و رحمتی هم تماشاگران را آرام کردند. داور هم با اسکورت نیروی انتظامی از زمین خارج شد.

* شفر، بازیکنان را در پایان بازی تا آرام شدن تماشاگران در زمین نگه‌داشت.

*چند هوادار استقلال از رحمتی خواستند که از مدیران باشگاه درخواست کند که نیومایر را از تیم کنار بگذارند.All rights reserved by J4F.IR