تحریم های دشمنان را باید بی خاصیت کنیم

تحریم های دشمنان را باید بی خاصیت کنیم

به گزارش ایرنا از سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار «امیرعلی حاجی زاده» روز پنجشنبه در دیدار جمعی از برگزیدگان آزمون سراسری سال 97 و نخبگان دانشگاهی، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام، از آنان به عنوان نخبگان و برگزیدگان جامعه که در راه حفظ و اعتلای اسلام و انقلاب اسلامی و امنیت و آسایش ملت ایران از جان گذشتگی کردند، یاد کرد.

وی افزود: انقلاب اسلامی ثمره مجاهدت و رشادت‌های جوانان غیور ایران اسلامی است که با جانفشانی های بسیار، این امانت امروز به ما سپرده شده است و ما نیز باید رسالتی که بر دوش داریم را به بهترین شکل انجام دهیم.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه بیان کرد: نسل اول انقلاب ایثارگرانه به تکلیف خود عمل کردند و با پشت سر گذاشتن چالش های مختلف، آزادی و استقلال را برای ملت ایران به ارمغان آوردند؛ جوانان و نخبگان جامعه نیز باید ادامه دهنده این راه و مسیر عزت بخش بوده و همه ما باید تلاش کنیم تا ایران اسلامی را از گزند توطئه‌های دشمنان واکسینه کرده و به نقطه قابل اتکایی در تمامی عرصه ها برسانیم.

سردار حاجی زاده با بیان اینکه تحریم‌های دشمنان هیچگاه برداشته نخواهد شد و باید آنها را بی خاصیت کنیم، بیان کرد: همانگونه که در حوزه تسلیحاتی به ویژه در عرصه موشکی به رغم تحریم های شدید توانستیم با تلاش شبانه روزی تحریم‌ها را به فرصت مبدل و آنان را بی خاصیت کنیم، در حوزه‌های اقتصادی نیز باید با عمل تکلیف مدارانه و هدفمند به این مهم دست یابیم.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در ادامه با بیان اینکه سرریز دستاوردها و فعالیت های نظامی در بخش های غیرنظامی قابل استفاده است، اظهار داشت: به فضل الهی امروز در لبه تکنولوژی در عرصه های موشکی، پهپاد، رادار و ... قرار داریم؛ این توانمندی ها با اخلاص و پشتکار جوانان غیور ایران اسلامی در سایه ایمان و اتکا به خدا به دست آمده است.

«امروز در حوزه موشکی دشمنان اراده ای ندارند و به مدد باور توان و پتانسیل داخلی خودکفا هستیم که می بایست به سایر حوزه‌ها نیز تعمیم یابد.»

وی با تاکید بر اینکه نیروی هوافضای سپاه ارتباط موثری را با نخبگان وجامعه علمی و دانشگاهی برقرار کرده است، تصریح کرد: ارتباط نیروی هوافضای سپاه با جامعه دانشگاهی و نخبگان مراکز علمی از طریق «قرارگاه نوآوری شهید طهرانی مقدم» برقرار بوده و این قرارگاه پل ارتباطی ما با مراکز دانشگاهی و شرکت‌های دانش‌بنیان است که با ایجاد یک شبکه پویا با جامعه دانشگاهی ارتباط دارد.

سردار حاجی زاده افزود: امروز دشمن به ضعیف‌ترین خاکریز ما که حوزه اقتصادی است هجوم آورده و بخشی از مشکلاتی که امروز در این حوزه شاهدیم، ناشی از برنامه‌ریزی و تشکیل قرارگاه های عملیاتی در آن سوی مرزها برای ضربه زدن به نظام اسلامی و سلب آسایش از ملت ایران است که با بهره گیری بهینه از ظرفیت عظیم نسل جوان نخبه و پرشور ایران اسلامی می توان نواقص و کاستی ها را رفع و از مشکلات عبور کرد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر اینکه با اعتماد و باور توانمندی جوانان مشکل حل نشدنی در کشور باقی نخواهد ماند، گفت: نیازهای کشور بسیار زیاد و حوزه‌های کاری نیز فراوان است، ظرفیت نخبگان باید برای رفع مشکلات در تمامی حوزه‌ها مجدانه و مجاهدانه به عرصه بیایند تا با سربلندی و اقتدار از موانع پیش رو عبور کنیم.

جمعی از برگزیدگان آزمون سراسری سال 97 و نخبگان دانشگاهی، با حضور در ستاد فرماندهی نیروی هوافضای سپاه با سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده دیدار و در فضایی صمیمی به بیان دیدگاه‌ها و سوالات خود پرداختند؛ در پایان این مراسم از برگزیدگان آزمون سراسری سال 97 با اهدای لوح یادبود و هدایایی قدردانی شد.

نخبگان دانشگاهی و برگزیدگان کنکور نیز از مجاهدت های سردارحاجی زاده در عرصه دفاعی و امنیت آفرینی برای ملت ایران و منطقه تجلیل کردند.

سیام*3061*2025انتهای پیام /*

برچسب ها

سیاسی

سردار حاجی زاده

سپاه

تحریم هاAll rights reserved by J4F.IR