دقیقه ۲۱ به دانایی فرد تعلق گرفت‌ ۷ تازه استقلال مقابل فرهاد مجیدی رو سفید ‌‌‌

دقیقه ۲۱ به دانایی فرد تعلق گرفت‌ ۷ تازه استقلال مقابل فرهاد مجیدی رو سفید ‌‌‌

آفتاب‌‌نیوز :

استقلال و پدیده امروز (پنجشنبه) در دیدار معوقه از هفته دوازدهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند.

حواشی نیمه نخست این دیدار به شرح زیر است:

- برای تماشای این دیدار حدود ۴۸ هزار نفر به ورزشگاه آزادی آمده بودند که هر لحظه تعداد آن‌ها افزایش پیدا می‌کرد. سهم پدیده‌ای‌ها از این ۳۵ هزار نفر، ۱۵۰۰ تماشاگر بود.

- این دیدار تماشاگران ویژه‌ای هم داشت که مهم‌ترین آن‌ها فرهاد مجیدی، ستاره محبوب سال‌های نه چندان دور استقلال بود که حضور او در ورزشگاه باعث شد که کری‌خوانی استقلالی‌ها برای پرسپولیس دوچندان شود. همچنین سیروس دین‌محمدی، یکی دیگر از پیشکسوتان استقلال و اوسیانو کروز و مارکار آقاجانیان، دستیاران کارلوس کی‌روش هم در ورزشگاه حضور داشتند.

- هواداران استقلال در دقیقه ۲۱ به احترام ایرج دانایی‌فرد، پیشکسوت تازه درگذشته این تیم، او را تشویق کردند تا یادش را زنده نگه داشته باشند. یک دقیقه بعد هم استقلالی‌ها منصور پورحیدری را تشویق کردند.

-‌ با این که وینفرد شفر بیژن طاهری را برای هدایت تیمش به کنار زمین فرستاده بود اما در دقایقی از بازی از عملکرد بازیکنانش یا داور کلافه می‌شد و به کنار زمین می‌آمد تا اعتراضش را به گوش آن‌ها برساند.

به گزارش ایسنا، در این نیمه بازیکنان دو تیم چندین بار مصدوم شدند که به همین دلیل بازی چند دقیقه متوقف شد. یکی از بازیکنانی که مصدومیتش جدی بود و مجبور شد از زمین بازی بیرون برود، فرشید باقری، هافبک آماده این روزهای استقلال بود که باعث شد که شفر نخستین تعویضش، به اجبار انجام شود. باقری جای خودش را در دقیقه ۳۸ به مارکوس نویمایر داد تا شماره ۷ این فصل استقلال مقابل یکی از محبوب‌ترین شماره ۷‌ های این تیم بازی کند. همچنین حسین مهربان هم به خاطر مصدومیت جای خودش را به محمدمهدی مهدی‌خانی داد.All rights reserved by J4F.IR