۱۰ ایستگاه در طرح زمستانه پلیس در جاده های گلستان دایر شد

۱۰ ایستگاه در طرح زمستانه پلیس در جاده های گلستان دایر شد

- اخبار استانها -

به گزارش

خبرگزاری تسنیم

از

گرگان

، سردار علی اکبر جاویدان ظهر امروز در رزمایش ترافیکی دستگاه‌های خدمات رسان در طرح زمستانه پلیس اظهار داشت: تعدتد محورهای برف‌گیر استان و حجم تردد در این محورها در استان گلستان بالاست و باید توجه ویژه به این محورها در فصل سرما داشت.

وی افزود: امروز در گرگان با حضور همه نیروها، رزمایش ترافیکی طرح زمستانه با هدف آمادگی دستگاه‌هایی که در امداد و نجات جاده‌ای دخیل هستند، برگزار شد.

فرمانده انتظامی استان گلستان تصریح کرد: 78 تیم با 200 نیرو در 10 ایستگاه طرح زمستانه پلیس در جاده‌های استان گلستان حضور خواهند داشت.

آغاز طرح زمستانه پلیس راه استان سمنان به روایت تصویر

475 نیروی راهداری گیلان در طرح زمستانه امسال مشارکت دارند

آغاز پویش لبخند مهربانی زمستانه برای تامین لباس گرم برای کودکان محروم

طرح زمستانه راهداری با حضور 300 نفر در محورهای مواصلاتی لرستان آغاز شد

150 دستگاه ماشین‌آلات در طرح زمستانه راهداری گلستان حضور می‌یابد

سردار جاویدان گفت: در درون همه شهرهای استان گلستان هم در هر 14 شهرستان، یک واحد به صورت شبانه‌روزی برای طرح زمستانه پلیش فعالیت دارد.

وی با بیان اینکه 55 گردنه برف‌گیر در استان گلستان وجود دارد شرط تردد ایمن در جاده‌ها را همراه داشتن زنجیر چرخ و اطمینان از سالم بودن خودرو در این فصل سرد سال اعلام کرد.

فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: 1600 کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان گلستان برف‌گیر است و بیشترین توان خود را در محورهای مهم برف‌گیر استان مانند خوش ییلاق، توسکستان و جنگل گلستان به خراسان شمالی مستقر خواهیم کرد.

هروی  مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گلستان نیز در این رزمایش از ایجاد 15 مکان برای اسکان اضطراری در راه ماندگان جاده‌ای خبر داد و افزود : 57 خودروی آمبولانس و 33 پایگاه ثابت و موقت برای طرح زمستانه جاده‌ای در نظر گرفته‌ایم.

انتهای پیام/شAll rights reserved by J4F.IR