قطبی‌ با شجاعی و دژاگه و حاج صفی مشکلی ندارم‌ از تراکتورسازی پیشنهاد داشتم

قطبی‌ با شجاعی و دژاگه و حاج صفی مشکلی ندارم‌ از تراکتورسازی پیشنهاد داشتم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان،

افشین قطبی

در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل تیم فوتبال

تراکتورسازی

صحبت‌هایی را انجام داد که گزیده‌ای از آن را در زیر می‌خوانید:

*این دیدار برای دو تیم سخت خواهد بود. تراکتورسازی تیمی پرمهره است که در دیدار‌های اخیرش گل نخورده و بیشتر از ما هم گل زده و امتیاز کسب کرده است.

*ما باید تلاش کنیم کارمان را از جایی شروع کنیم و فکر می‌کنم در این ۱۳ روز که در کنار تیم فولاد هستم بازیکنان ما خیلی پیشرفت و سعی کردند با تغییرات کوچک تأثیرات زیادی در روند تیم داشته باشند و امیدواریم این را فردا در عملکرد تیم ببینیم.

*خودم خیلی هیجان دارم که فردا در ورزشگاه هواداران ایرانی را ببینم، چرا که دلم برای‌شان تنگ شده است و خوشحالم که این بازی زیبا را در

ورزشگاه یادگار امام (ره)

انجام می‌دهیم.

*ما برای بازی فردا یک محروم داریم و فرشاد

سالاروند

را در اختیار نخواهیم داشت، اما بازیکن مصدوم نداریم و همه شاگردانم سرحال و با یک روحیه بسیار خوب فردا بازی خواهند کرد.

*یکی از دلایلم برای قبول کردن کار در فولاد این بود که احساس کردم استعداد‌های خوبی در فوتبال خوزستان هستند و فکر می‌کنم که عشق به فوتبال در اهواز بسیار زیاد است.

*مدیران باشگاه هم هدف‌های بزرگی دارند و وظیفه من این است که خیلی زود بازیکنان جوان این تیم را به تیم اصلی وارد کنم و همزمان نتیجه هم برای ما مهم است. ما سعی می‌کنیم هرچه زودتر بهترین نتایج را برای تیم کسب کنیم.

*خیلی ضروری است که در مورد احسان حاج‌صفی هم صحبت کنیم. این بازیکن قبلاً که در پرسپولیس بودم یک گل به ما زد و کارمان را سخت کرد. کارشناسان می‌گفتند که می‌تواند بهترین دفاع چپ آسیا باشد، به همین خاطر افتخار می‌کنم از اینکه حاج‌صفی برای تراکتورسازی و تیم ملی بازی می‌کند.

*در مورد

شجاعی

هم باید بگویم بازیکن خیلی خوب و فهمیده‌ای است و من مشکلی با او نداشتم. در جام ملت‌ها چند بازیکن ما با مشکل سرماخوردگی روبه‌رو بودند، شجاعی هم دچار آنفلوانزا شده بود و از شرایط خوبش دور بود و من خیلی دوست داشتم که برای تیم ملی بازی کند.

*در مورد اشکان دژاگه باید بگویم آن زمان که در ولفسبورگ بازی می‌کرد من با پدرش صحبت کردم. خیلی دوست داشتم که او در تیم ملی بازی کند، اما آن زمان باشگاهش در شرایط بدی بود و نمی‌خواست این بازیکن را از تیمش دور کنیم.

*آن زمان جمع‌بندی بین من، پدر اشکان و خودش این شد که با توجه به آینده این بازیکن بهتر است که او را به تیم ملی نیاوریم، چرا که اگر این کار را می‌کردیم باشگاهش دیگر وی را بازی نمی‌داد. متأسفانه خیلی‌ها این داستان را نمی‌دانند.

*من هر سه بازیکن ملی‌پوش تراکتورسازی را دوست دارم و فکر می‌کنم سه بازیکن خوب ایران و آسیا هستند.

*عشق به فوتبال در خوزستان و استعداد فوتبال خوزستان و ورزشگاهی که در اهواز ساخته شده است از دلایل مهمی بود که من را به حضور در فولاد ترغیب کرد.

*مدیریت دکتر رضایی و شناختی که در چند روز گذشته از ایشان پیدا کردم به من ثابت کرد که این همکاری می‌تواند نتایج مثبتی داشته باشد. من کار‌های سخت را دوست دارم و چیزی که همیشه به من انگیزه می‌دهد، این است که باید با تلاش کارمان را پیش ببریم و با دل شیر و جرأت زیاد در فولاد کار کنیم و تیم را بسازیم.

*همه می‌توانند در تیم پرمهره کار کنند، اما هدایت تیمی مثل فولاد کار هر کسی نیست که بتواند در آنجا کار کنند. در مورد تراکتورسازی هم چیزی که خیلی در مورد این تیم و باشگاه دوست دارم، هواداران‌شان است.

* از تراکتورسازی پیشنهاد داشتم، اما شرایط حضورم در این باشگاه مهیا نشد.

انتهای پیام/All rights reserved by J4F.IR