۶۴۶پرونده تخلف نانوایان استان اردبیل رسیدگی شد

۶۴۶پرونده تخلف نانوایان استان اردبیل رسیدگی شد

سید حامد عاملی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگارایرنا افزود: همچنین تاکنون 21 هزار بازرسی و 286 مورد گشت مشترک با همکاری سایر ارگان ها از نانوایی های استان صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: این بازرسی ها با هدف نظارت ویژه بر کیفیت و کمیت نان های تولیدی در استان انجام گرفته است

عاملی اظهار داشت: در این بازرسی ها با واحدهایی که قوانین نظام صنفی را رعایت نکرده و نان های بی کیفیت به مردم عرضه می کنند برخورد می شود.

وی بیان کرد: بیشترین تخلف واحدهای نانوایی با 209 مورد کم فروشی ، 87 مورد گرانفروشی ، 37 مورد عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی ، 30 مورد عدم درج قیمت و بالغ بر 260 مورد نداشتن پروانه کسب، پایین بودن کیفیت پخت نان و سایر موارد بوده است.

عاملی یادآور شد: کل واحدهای نانوایی فعال در استان به تعداد2 هزار و 986 واحد می باشد که از این تعداد 2 هزار و 215 واحد سهمیه پز و 771 واحد نیز آزاد پز هستند.

او درباره تخلفات کارخانه های آردسازی نیز گفت: جهت پیشگیری از بروز تخلفات احتمالی تاکنون طی بازدید و بازرسی از کارخانجات آرد سازی استان برای 3 واحد متخلف به ارزش ریالی بیش از 144 میلیون ریال پرونده تخلفاتی تشکیل و مراتب جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی استان ارسال گردیده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از شهروندان خواست گزارش های خود را در خصوص تخلفات اقتصادی از جمله گرانفروشی، کم فروشی وتقلب ، احتکار و انبارهای بی نام نشان از طریق سامانه ارتباطی 124 ویا با حضور در محل سازمان ( حوزه ستادخبری) بصورت حضوری وکتبی اطلاع دهند تا برخورد لازم با متخلفان صورت بگیرد .

7110/6016انتهای پیام /*

برچسب ها

اقتصاد

نانوايي

اردبيل

تخلفاتAll rights reserved by J4F.IR