اسرار دریاچه مستند برتر سینماحقیقت در روز دوم شد

اسرار دریاچه مستند برتر سینماحقیقت در روز دوم شد

به گزارش خبرنگار سینمایی ایرنا، 5 فیلم برتر از نگاه تماشاگران جشنواره سینماحقیقت تا پایان روز دوشنبه 19 آذرماه اعلام شد که نسبت به روز نخست سه تغییر داشته است.

مستند «اسرار دریاچه» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی آرمین ایثاریان که رز گذشته برای نخستین بار نمایش داده شده با کسب بیشترین آرا به رده نخست جدول تماشاگران رسید.

مستند «وَرس» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی جواد وطنی که در روز نخست در صدر بود امروز به رده دوم بهترین فیلم نگاه مردمی رسید.

مستند رتبه دومی «مهین» به کارگردانی محمدحسین حیدری و تهیه‌کنندگی مهدی مطهر نیز در روز دوم با یک پله سقوط به رده سوم رسید.

رتبه چهارم جدول آرای مردمی به مستند «آسک» به کارگردانی مهدی زمانپور‌کیاسری و رتبه پنجم نیز به مستند «خانه‌ای برای تو» به کارگردانی مهدی بخشی‌مقدم رسید.

طبق بررسی آرای مردمی روز نخست مستندهای «فریاد رو به باد» و «بهارستان خانه ملت» در رده‌های چهارم و پنجم قرار داشتند.

این نتایج مجموع آرای تماشاگران طی دو روز ابتدایی جشنواره است.

جایزه تماشاگران سینماحقیقت از سوی انجمن صنفی تهیه‌کنندگان سینمای مستند ایران و با نظارت نماینده خانه سینما به بهترین فیلم از نگاه تماشاگران اعطا می‌شود.

صرفاً فیلم‌های بخش مسابقه ملی جشنواره سینماحقیقت در این نظرسنجی مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت و نتایج اعلام شده است.

دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» تا 25 آذرماه 1397 به دبیری «سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد» در پردیس سینمایی چارسو ادامه دارد.

فراهنگ**9246** 1418انتهای پیام /*

برچسب ها

فرهنگی

سینما

مستند

آرای مردمیAll rights reserved by J4F.IR