همدان‌ دشمن برای نا امید کردن مردم به شدت در فضای مجازی دروغ پراکنی می کند

همدان‌ دشمن برای نا امید کردن مردم به شدت در فضای مجازی دروغ پراکنی می کند

- اخبار استانها -

به گزارش

خبرگزاری تسنیم

از

همدان

، آیت الله‌غیاث‌الدین طه‌محمدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه همدان ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار داشت:انسان باید سخنان را بشنود و آنچه با عقل و فطرت همخوانی دارد را بپذیرد چراکه دشمنان اسلام همواره از صدر اسلام تا کنون در راه دروغ پراکنی و انحراف دین تلاش کردند.

وی با بیان اینکه دشمن از هر راه که ناامید شده به فضای مجازی پناه آورده است، افزود: دشمن در فضای مجازی دشمن به شدت دروغ پراکنی می‌کند و متأسفانه برخی از افراد قدرت تشخیص حق و باطل را ندارند و گرفتار می‌شوند.

امام جمعه همدان با بیان اینکه گاها دیده می‌شود که در فضای مجازی مقدسات، شیعه و دین را زیر سؤال می‌برند، افزود: باید از افرادی که به دین توهین می‌کنند اعلام انزجار کنیم و یا حداقل باید مجلس را ترک کرد چرا که در غیر این صورت در گناه او هم شریک هستیم.

کردستان|حادثه تروریستی چابهار عمق کینه و دشمنی استکبار جهانی را نشان داد

فارس| مشی ضد استکبار طبیعت جنبش‌های دانشجویی است

امام جمعه رشت: مسئولان دولتی برای حمایت از "اقشار آسیب‌پذیر" تدبیری اساسی بیاندیشند

وی با بیان اینکه فضای مجازی ارتباطات خانوادگی را نیز تحت تأثیر قرار داده است، گفت: استفاده بیش از اندازه تلفن همراه و فضای مجازی باعث کوری استعداد و آسیب رساندن به سلامت کودکان و نوجوانان می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه امروز دولت وظیفه دارد که با حرف‌های نادرست منتشر شده در فضای مجازی علیه دین مردم مقابله و از اشاعه آن جلوگیری کند، گفت:دشمن از راهی نفوذ می‌کند که ما در آن ضعف داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه حادثه تروریستی در چابهار ناکام ماند، گفت: همه این اتفاقات نشان می‌دهد که نباید یک لحظه از دشمن غافل شویم چرا که این دشمن از هیچ اقدامی برای آسیب رساندن به ما فروگذار نیست.

محمدی با اشاره به روز دانشجو  افزود: چرا باید در سفر یک مقام امریکایی به ایران خون دانشجویان ریخته شود و این نشان دهنده آن است آمریکا همواره دشمن درجه یک ما بوده است.

انتهای پیام/ تAll rights reserved by J4F.IR