مسیر اشتباه وجید امیری برای فشار به پرسپولیس

مسیر اشتباه وجید امیری برای فشار به پرسپولیس

خبرآنلاین: امیری بین همه بچه‌های پرسپولیس و تیم ملی یک استثناست. پسری که مانندش را کمتر در فوتبال مان داشتیم. یک بازیکن زحمت کش، خوش تکنیک و خیلی با اخلاق.

در بحبوحه جام جهانی و بعد از لایی انداختن به پیکه، درحالی که همه دوست داشتند حرف هایش را بشنوند و بدانند چه دوست دارد بگوید، گفت: «امیدوارم که بتوانیم پرتغال را ببریم و شرمنده هواداران عزیز پرسپولیس نشوم.» منظورش البته تیم ملی بود و کلی شوکه شده بود که چرا اشتباه لفظی داشته است.

او این قدر به تیمش وابسته است که این اشتباهات خیلی از او دور از ذهن نبود. پسر با اخلاق قرمزها، اما هنوز قرارداد جدیدش را با تیم تمدید نکرده است.

حالا مدیر برنامه هایش می‌گوید از باشگاه با آن‌ها تماسی گرفته نشده و این حرف‌ها بهانه‌هایی است که این روز‌ها زیاد شنیده می‌شود. بعد هم بازیکنان می‌روند خارج از کشور. وحید امیری در آستانه ۳۰ سالگی قطعا حق دارد بهترین تصمیم را برای ساختن زندگی خود بگیرد، اما او نباید در صورت تمایل به جدایی هم از چنین واژه‌هایی استفاده کند.

قطعا اگر صادقانه و بی رودربایستی حرفش را به طرفداران پرسپولیس بزند، آن‌ها راحت‌تر با این گفته کنار می‌آیند.All rights reserved by J4F.IR